Petr Pan

Hudební show

Srdeční záležitost – koncert Petra Pana po 10 letech!

Na první jarní den tomu bylo právě 9 let, co jsem měl svůj debutovej koncert „První poslední prolog“ v kulturním domě Střelnice Hradec Králové. Název napověděl, že půjde o unikátní událost, která se nebude opakovat. Kdo nevěřil, mohl se v průběhu následujících dlouhých let přesvědčit, že to byla pravda – žádný další živý koncert totiž doposud nebyl. To se změní od dnešního dne přesně za rok, kdy Petr Pan vystoupí naživo podruhé. Opravdu – koncert po 10 letech se chystá opět do KD Střelnice (změna: do klubu Denoche). Ti kdo byli posledně již vědí, že si tuto unikátní akci nemohou nechat ujít a přijdou znovu. Ti kdo čekali spoustu koncertů a nic nebylo, mají nyní jedinečnou možnost to napravit. A ti z Vás, kdo Petra Pana neznáte, tak neriskujte a přijďte také 24. 3. 2018  na koncert Petra Pana „Srdeční záležitost“, protože tato srdeční záležitost se, stejně jako posledně, nemusí dlouhá léta opakovat. Předprodej vstupenek začíná právě dnes – 24. 3. 2017 – přesně rok do začátku akce. (Pokud jste si vstupenky zarezervovali v unikátní předrezervaci, nebojte, myslím na vás.)

Co Vám možná uniklo…

Petr Pan jakožto kapela skutečně nevystupoval, ale jeho působení rostlo jinde. V dobách „ticha“ Petr Pan HochMan začal působit na jiných parketech a vymetl spoustu barů, diskoték, plesů, firemních akcí, svateb, narozeninových oslav, charitativních akcí atd, atd… jako:

Michael Jackson show

Boney M revival

Projekt Petr Pan se tímto rozrostl a 24. 3. 2018 se můžete těšit krom živého koncertu skupiny Petr Pan i na Michaela Jacksona a Boney M.

Perlička?

Již dlouho mi leží v hlavě skupina Queen a božský Freddie Mercury. S Freddiem zatím jenom laškuji, ale slibuji, že součást galavečera bude půlhodinové vystoupení této hvězdy.

Bližší informace o koncertu a předprodej vstupenek najdete na stránce věnované koncertu Srdeční záležitost zde.

Komentáře

Komentáře

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *