Počátkem roku 2015 jsme měli zavirované stránky a tak do toho bylo třeba radikálně říznout. Řízli jsme a je to znát – spousta věcí není na svém místě. Stránky jsou kompletně v přestavbě. Tak prosím mějte trpělivost.
O pár hodin později…
Tak hotovo. Nečekal bych, že náročná úprava, která s sebou nese kompletní změnu technického řešení, bude za den hotová. Super. Mám radost :-). Příležitostně poladím ještě vložená videa na Youtube, protože Stream už nespolupracuje tak, jak bych si představoval, ale to už je detail. Heuréka!
PS: Kdo by to byl řekl, že Petr Pan dá po letech taky nějakej ten příspěvek na blog. Není to sice o hudbě, nu ale což?! 🙂