Petr Pan

Hudební show

Do začátku show zbývá

Ahoj, tady je Petr Pan. Zvu Vás na můj koncert po 10 letech.

Vzpomínka na koncert před 10 lety

Petr Pan jakožto kapela nevystupoval dlouhých 10 let, ale jeho působení rostlo jinde. V dobách "ticha" Petr Pan HochMan začal působit na jiných parketech a vymetl spoustu barů, diskoték, plesů, firemních akcí, svateb, narozeninových oslav, charitativních akcí atd, atd... jako: Michael Jackson show Boney M revival Projekt Petr Pan se tímto rozrostl a 24. 3. 2018 se můžete těšit krom živého koncertu skupiny Petr Pan i na show Michaela Jacksona a Boney M revival. Perlička? Již dlouho mi leží v hlavě skupina Queen a božský Freddie Mercury. S Freddiem zatím jenom laškuji, ale slibuji, že součást galavečera bude cca půlhodinové vystoupení této hvězdy. Vstupenky na tuto ojedinělou akci jsou zatím dostupné pouze na těchto stránkách.

Petr Pan - První poslední prolog

V kostce o koncertu, který byl od Petra Pana zatím jediný a odehrál se před 10 lety.

Datum koncertu:
21. března 2008 v 20:00 hodin
 
Místo koncertu:
Kulturní dům Střelnice Hradec Králové
 
Debutový koncert "První Poslední Prolog" proběhl první jarní den v pátek 21. března 2008 od 20:00 hodin v rámci hudebně-zábavného večera "Tam-Tam - Petr Pan" v Kulturním domě Střelnice Hradec Králové.
 
Koncert a doprovodný program byl připravován rok dopředu včetně shánění členů kapely a písní. Připomeňme, že 14 dní před koncertem s kapelou „vyběhnul“ kytarista a na poslední chvíli byla sháněna náhrada. To se sice zdařilo, ale za tak krátkou dobu zkoušení jsme nemohli čekat exkluzivitu. Takže jsme si se zvukem pomáhali, jak to šlo. Kytarista nakonec udělal, co se dalo, a koncert se odehrál. V druhé části koncertu jsme měli problém s technikou a v půlce písničky „Slaměný vdovec“ vypadl systém pro nápovědu, což Petra „drobek“ rozhodilo.
 
Více informací o 10 let starém koncertu První Poslední Prolog zde.

Co vás čeká v roce 2018?

Galavečer bude nadupaný. Petr Pan se pokusí o nemožné - vystoupit ve 4 seskupeních plynule navazujících jedno za druhým. Zvládne to a nebo padne? Přijďte se podívat na následující:

 • Petr Pan - Srdeční záležitost

  Hodinový koncert Petra Pana po deseti letech. Naposledy v roce 2008 - tenkrát poprvé. Pokud jste si tenkrát nechali ujet vlak, tentokrát si ho rozhodně ujet nenechte. Podobný koncert se může opakovat třeba až v roce 2028.
 • Michael Jackson show - History

  Král je mrtev, ať žije král! Součástí galavečera je hodinová show Michaela Jacksona v podání Petra Pana. Nejznámější hity této legendy zde zazní tak, jak tomu bylo před více než 20 lety v Praze na Letné a to včetně pyrotechnických efektů s celou kapelou a s tanečníky.
 • Bone M revival

  Představí se královéhradecká revivalová skupina Boney M v čele se zpěvačkou Nadyou a Petrem Panem a dalšími tanečnicemi. Zazní hity, které znají vaše babičky a včera jste je slyšeli na doskotéce (pokud jste někde byli 🙂 ). Tešte se na hodinový taneční nářez!
 • Freddie Mercury (Queen)

  Světovou premiéru zaznamená legenda rocku v podání Petra Pana. Buďte schovívaví - bude to "tenkrát poprvé" 😉
 • Afterparty

  Celý večer zakončí diskotéka. DJ bude hrát to, co budete chtít vy. Bavte se za jedno vstupné až do brzkých ranních hodin!

Reference

Jsem přesvědčená, že každý, kdo se s Tebou potká, tak do života dostane minimálně jiný úhel pohledu. Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek a jsem šťastná, že právě někdo jako Ty je součástí mého života. Jsi showman a člověk mnoha tváří a žiješ za hranicemi všedních dní. Všechny polohy a tváře, za které se dokážeš převléci jsou tvojí přirozeností. Děkuji za videoklip, show, představení a všechny strávené chvíle.

Simona Jandová (Hurghada)

Moc děkujeme za show na našem plesu. Jsi skvělej showman, vitální člověk, umíš vycítit, co je v tu chvíli potřeba. Show byla hezká, s velkou vášní, plná energie a zároveň od srdce. Je vidět, že tě to baví.

Lucie a Karel Slezákovi (Hradec Králové)pořadatelé plesu

nevěsta: Všem vřele doporučuji tohoto úžasného, bláznivého, legračního, geniálního baviče a vše co si jen vymyslíte :-). Děkujeme za úžasné zpestření naší svatby. Bylo to neskutečné a Michael je nyní naším velkým oblíbencem :-). Ještě jednou moc děkujeme!!!! Máme tě rádi… Petře Pane – Michaeli ženich: Tohoto showmana jsme měli možnost mít na svatbě. Všichni svatebčané byli ohromeni neuvěřitelnou všestranností a schopností předvádět různá představení. Tanec, coverdance, převleky, mluvené slovo, zpěv, to vše jsme si užili a moc chceme poděkovat za skvělý zážitek. Ohromě zvedl celkovou atmosféru celé slavnosti. I mezi jednotlivými performance měl schopnost pozitivně dolaďovat náladu všem hostům. Skvělý showman, skvělý host, zasíláme VELKÝ dík od všech svatebčanů.

Monika Dvořáková-Mayerová & Honza Dvořák (Cheb)novomanželé

Děkujeme za vaši hudební show – revivalové vystoupení skupiny Boney M na našem firemním večírku. Všichni se skvěle bavili, vaše provedení bylo zábavné a plné energie. Přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se na další případnou spolupráci.

Alena Brandová (Holice)Pacific Direct, s.r.o.

Dobrý den, viděl jsem Vaše vystoupení na Silvestra ve Znojmě. Něco úžasného, lepší než originál. Doma jsem to porovnával, skladba No Woman No Cry fantasie.

Antonín Milec (Znojmo)

Předprodej:

100 Kč do 15. září 2017

190 Kč do 23. 3. 2018

300 Kč na místě 24. 3. 2018

1000 Kč - PREMIUM vstupenka (pouze v předprodeji) - V ceně je vstup do vyvýšené VIP sekce s lepším výhledem na pódium s odděleným barem, místy k sezení a bohatým rautem. Vstupenky za akční cenu jsou zasílány poštou, od září se přidá možnost koupit vstupenku v běžných předprodejích po celé ČR.