Do kapely byl přijat klávesák královéhradecké kapely Nový standard – Vašek „Wěnceslav“ Holler. Vašek na klávesách zvládne simulovat i basu, na horkej rozjezd proto skupině stačí najít již „jen“ sólovou kytaru, což však neznamená, že o basáka stále není zájem, naopak. Tedy kytaristi i basáci z východních Čech – pište na info@ph7.cz – konkurz již začal!