Tak to máme za sebou. Díky všem, kteří jste nás přišli na náš debutový koncert podpořit! Měli jsme trému a na výsledku to bylo znát. Něco se povedlo, něco méně a něco vůbec :-). Zejména první písnička se nepovedla, ale věřím, že s těmi dalšími už to bylo lepší. Jo… těžké jsou začátky „umělců“ :-). Ale když to shrneme, byli jsme vzhledem k debutu s výsledkem spokojeni. Vy jste udělali výbornou atmosféru, doprovodné programy byly exkluzivní. No nic… jdeme cvičit, ať se můžeme vidět v nějakým tom klubíku již s menším počtem chybek.