Téměř po roční pauze si Vás dovoluji pozvat ke shlédnutí nového videoklipu Král noci. Pojďte krátce zavzpomínat na loňský koncert Srdeční záležitost.
PS: Pokud chcete napsat krátký postřeh – jak jste si užili sérii mých vystoupení, můžete tak učinit u FB události této akce zde.
PPS: mám ještě pár CD První poslední, které patří těm z Vás, kteří jste měli koncertě Srdeční záležitost VIP prémium vstupenky. Většinou jste si je vzali hned na koncertě, ale přeci jich pár zůstalo. Pošlu Vám je poštou, jen mi prosím mailem pošlete sken vaši vstupenky, abych věděl, že byla VIP. Dobře, dobře… chápu, že po roce vstupenku už možná nemáte, tak mi prostě napište a nějak se domluvíme – však jich zas tak moc nezbylo. 😉