Petr Pan

Hudební show

Král noci

Téměř po roční pauze si Vás dovoluji pozvat ke shlédnutí nového videoklipu Král noci. Pojďte krátce zavzpomínat na loňský koncert Srdeční záležitost.

PS: Pokud chcete napsat krátký postřeh – jak jste si užili sérii mých vystoupení, můžete tak učinit u FB události této akce zde.

PPS: mám ještě pár CD První poslední, které patří těm z Vás, kteří jste měli koncertě Srdeční záležitost VIP prémium vstupenky. Většinou jste si je vzali hned na koncertě, ale přeci jich pár zůstalo. Pošlu Vám je poštou, jen mi prosím mailem pošlete sken vaši vstupenky, abych věděl, že byla VIP. Dobře, dobře… chápu, že po roce vstupenku už možná nemáte, tak mi prostě napište a nějak se domluvíme – však jich zas tak moc nezbylo. 😉

Jsem showman.
Již 10 let imituji ikonu zvanou Michael Jackson po celé ČR a SR.
Taktéž mě můžete vidět jako černocha v uskupení Boney M revival z Hradce Králové.
24. března 2018 jsem uskutečnil comeback - živý koncert mojí skupiny Petr Pan po 10 letech. Splnil jsem si tak velký sen: na pódiu před více jak 500 lidmi jsem stál téměř 4 hodiny se čtyřmi vystoupeními (3 již zmíněné a jako Freddie Mercury z kapely Queen zcela poprvé). Jako Petr Pan jsem také v tento den pokřtil své debutové CD s názvem "První Poslední".
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Oldies Night Live
  • TOPlist