Petr Pan tentokrát bez kapely oživil královéhradecké Čarodějnice na Biřičce cca půlhodinovým vystoupením. Mrkněte na další fotky.
Ještě jednou chceme poděkovat kámošce Sonje, která s námi hrála na koncertu na housle. Nutno podotknout, že Sonja slíbila odehrát náš debut (což jako jediná z původní sestavy splnila) a nadále se bude věnovat své nové lásce – Dj pultu. Na její novou rozbíhající se kariéru můžete mrknout na www.djsonja.com. Její housličky budeme nadále slýchat již jen z podehrávek. Díky Sonjo!
Dnes je to přesně rok, co vznikla myšlenka Petr Pan. Hmm… A výsledek se dostavil. A my? Jedeme dál…
Tomáš Soural, který s námi jako záskok zahrál na kytaru na našem debutovém koncertě (díky Tome) se rozhodl v kapele Petr Pan zůstat jako stálý člen. Tak hurá do zkušebny…