30.4.2008
Petr Pan tentokrát bez kapely oživil královéhradecké Čarodějnice na Biřičce cca půlhodinovým vystoupením. Mrkněte na další fotky.
Petr Pan tentokrát bez kapely oživil královéhradecké Čarodějnice na Biřičce cca půlhodinovým vystoupením. Mrkněte na další fotky.
Ještě jednou chceme poděkovat kámošce Sonje, která s námi hrála na koncertu na housle. Nutno podotknout, že Sonja slíbila odehrát náš debut (což jako jediná z původní sestavy splnila) a nadále se bude věnovat své nové lásce – Dj pultu. Na její novou rozbíhající se kariéru můžete mrknout na www.djsonja.com. Její housličky budeme nadále slýchat již jen z podehrávek. Díky Sonjo!
Dnes je to přesně rok, co vznikla myšlenka Petr Pan. Hmm… A výsledek se dostavil. A my? Jedeme dál…
Tomáš Soural, který s námi jako záskok zahrál na kytaru na našem debutovém koncertě (díky Tome) se rozhodl v kapele Petr Pan zůstat jako stálý člen. Tak hurá do zkušebny…