Natočili jsme reklamu pro Evropu 2 a kino Centrál. Doděláváme první mini videoklip. (Petr – PS: Dnes jsem byl darovat krev. Na trasfúzce maj super atmošku, běžte to tam taky omrknout a jdete na koncík zdarma…)
Debutový koncert na kytaru odehraje Martin Kubín (pozdější úprava: neodehraje pro střet zájmů). Jelikož náš minulý kytarista selhal (dá se říci na poslední chvíli) a do dnešního dne jsme nesehnali adekvátní náhradu, oslovili jsme Martina, jakožto profíka na slovo vzaté. Martin i přes své vytížení v jiných projektech se rozhodl s hudební výpomocí a náš debut odehraje. Petr Pan bude pokračovat v hledání stálého...
Darujte krev třeba na Valentýna! Prvodárci i stávající dárci mají vstup 21.3. do KD Střelnice v Hradci Králové na hudební večer Tam-Tam – Petr Pan ZDARMA.
Dnes se k nám přidal nový bubeník V. S., kterej do toho fakt řeže, počkejte na živo! Nedávno jsme se sice rozloučili s klávesákem, ale ty bicí jsou opravdu namístě… 😉