Minulý týden mě na ulici překvapil fanoušek (kterého jsem neznal) s tím, že si se mnou chce zazpívat jednu mou písničku. Řekl jsem, že ok. Na mobilu pustil písničku Strejda Kristián. Zajímalo by mě, kdo byl překvapen víc – on nebo já? Rychle se totiž zjistilo, že si mé písničky pamatuje lépe než já. Asi by to pro osvěžení chtělo zase ňákej koncert. Nebo zase až za 10 let? Uvidíme. Každopádně: tady je Strejda Kristián pro ty, kteří písničku potřebujou oprášit stejně jako já… 🙂