O jednom zářijovém víkendu jsem „sebral“ pár přátel a konečně jsem natočil mnoho měsíců odkládaný videoklip k písničce Láska je šílená. Tedy natočil… Natočil ho můj dobrý známý ze studia Domachroma. Klip se právě u něho v „dílně“ střihá a já už se moc těším na výsledek. Mrkněte zatím na fotky z natáčení – zjistíte z nich mj. o jakém zářijovém víkendu se natáčelo. I když… je to vůbec důležitý? 😀














