Už to bude dva roky, co měl Petr Pan koncert v Denoche. A dřív asi bude koncert po 20 letech, než sestříhám celý 4 hodinový maraton. Tak dnes ochutnávka ze čtvrté části maratonu: Michael Jackson. Děkuji Evičce Zelené. :-*
Snad přeci sestříhám vše. Máte-li o záznam všech 4 koncertů „Srdeční záležitost“ zájem, nechte na sebe email a dám vám vědět.