Osmnáct let je v životě zásadní milník. I když v Čechách dostáváme občanku už v patnácti, až v osmnácti je to ta opravdová dospělost. A právě do tohoto věku teď dorazil i hudební projekt Petr Pan.
Dostal jsem od vás i z okolí jasnou zpětnou vazbu: původní logo s panáčkem, které hudební projekt provázelo od samého začátku v roce 2008, už je na dnešní dobu trochu dětinské. Uznal jsem, že je to pravda. Petr Pan už zkrátka vyrostl, a tak bylo na čase poslat panáčka do důchodu a přistoupit k rebrandingu.
Petr Pan má nové logo. Je modernější, čistší a lépe sedí k tomu, jak je projekt prezentován dnes. Posuďte sami, jak se vám změna líbí.
Tím ale nekončíme. Tahle nová etapa je přípravou na rok 2028, kdy nás čeká velký koncert k 20 letům na scéně.
Díky, že mě sledujete.
Váš Petr Pan

Loučíme se se starým logem:
