Reagoval jsem na poptávku své kamarádky Simony Jandové a totiž: natočit písničku ve studiu a následně videoklip. Řekl jsem si proč ne. Písničku „Vím, že ty víš“ si vybrala Simča sama. Nazpívali jsme ji tak, jak jsme oba nejlépe dovedli a následně jsme si užili i natáčení videoklipu. Mrkněte na záběry z natáčení. Samotný videoklip se právě zpracovává a zveřejním ho proto za pár dní.
Videoklip k písničce „Vím, že ty víš“ sledujte zde.